MENU

C&COM Advertising s.r.o.

Jsme full servisová agentura s 26ti letou zkušeností v oblasti komunikace a marketingu. Zabýváme veškerými činnostmi od grafického designu, tvorbou webových stránek a aplikací, oslovováním zákazníků pomocí direct-mailů tištěných i elektronických, strategickými kampaněmi a v neposlední řadě brandingem produktů a služeb.

Packaging design, uvádění nový produktů a značek na trh, tvorba korporátní identity, mediální plánování, tvorba reklamních kampaní, tisková produkce, distribuce, tvorba webových stránek a online kampaní s využitím nástrojů marketingové automatizace a to jak pro lokální, tak pro mezinárodní B2B a B2C klienty.

Kontakt

Milan Pavlíček

Tel.: 602456464 E-mail: milan.pavlicek@ccom.cz Www: https://ccom.cz/
K Ryšánce 679/3, 147 00 Praha 4 - Braník IČ: 45797374 DIČ: CZ45797374

Reference

STAR cluster - 1. výzva

Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama
Rok realizace: 2019

STAR Cluster byl jeden z našich 4 úspěšných uchazečů o Kreativní voucher v 1. výzvě.

STAR je vědecko-technologický klastr, tvořený silnou komunitou výzkumných organizací, firem a investorů, který se nachází na dolnobřežansku nedaleko Prahy. Pro tuto organizaci jsme tvořili kompletní re-branding, nové webové stránky s promo videm a dále zajišťujeme tiskovou produkci. STAR zastřešuje další rozvoj v regionu a hlavním cílem bylo vytvořit novou atraktivní brand identitu a připravit kompletní materiály pro reprezentaci tohoto regionu v zahraničí, přilákat nové investory a instituce.

Fenix Protector - 1. výzva

Branding, Ilustrace, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2018-2020

Fenix Protector byl jeden z našich 4 úspěšných uchazečů o Kreativní voucher v 1. výzvě.

Pro společnosti FENIX Protector s.r.o. jsme navrhli nový design webové prezentace propojený s E-shopem. Naši grafici vytvořili nové logo Magnus – určené pro serii batohů. Pro prezentační potřeby firmy jsme zrealizovali katalogy jejich výrobků. Společnost FENIX Protector s.r.o. je přední český výrobce batohů, vest a dalšího taktického vybavení pro armádu, policii a příslušníky dalších bezpečnostních složek.

Jepa Plastic - 1. výzva

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design
Rok realizace: 2019

Společnost Jepa Plastic a.s. byla jedna z našich 4 úspěšných firem o Kreativní voucher v 1. výzvě.

Společnost JEPA Plastics a.s. je českým výrobcem plastových obalů pro potravinářský průmysl. Nosným programem jsou plastové kelímky a víčka vyráběné thermoformingem s následným potiskem. V roce 2018 jsme pro klienta připravili nový vizuální styl. Vznikly nové www stránky s 3D modely kompletní produktové řady. Následně byl realizován nový produktový katalog včetně návrhu nových marketingových materiálů určených pro prezentaci na mezinárodních veletrzích.

Deltavision - 1. výzva

Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Společnost Deltavision byla jedna z našich 4 úspěšných firem o Kreativní voucher v 1. výzvě.
Delta Vision System s.r.o. se zaměřuje na dodávky strojů i celých investičních celků pro oblast odpadového hospodářství.

Elpow - 2. výzva

Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design, Public Relations
Rok realizace: 2019-2020

Společnost Elpow – 2. výzva

Marketingově jsme kompletně zaštítili uvedení a distribuci nového českého elektroskútru na český trh. Analyzovali jsme cílovou skupinu, navrhli logo nové společnosti i brandu a připravili celý vizuální styl kampaně. Následovalo nastavení a optimalizace marketingových online a offline aktivit. Náš mix se zaměřoval zejména na PPC reklamu, Sociální sítě a Influencer marketing. Offline aktivity jsme soustředili zejména na přímou zkušenost, vytvořili jsme Picolo Letku (jízdy našich lidí na elektroskútru městem s možností zapůjčení zájemcům + rozdávání letáků), která úspěšně šířila zájem elektroskútru ve městech. Také jsme vytvořili síť dynamických billboardů, které zajímavým způsobem tyto aktivity podporovala.

Vermico s.r.o.

Branding, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2014-2020

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Pro společnost Vermico s.r.o. naši grafici vytvořili logo produktu a vypracovali design celé řady výrobků Vermione. Následně jsme navrhli balení, etikety a POS materiály na prodejny. Naše online oddělení připravilo webové stránky s e-shopem. Nedílnou součástí naší spolupráce byla aktivní podpora v oblasti marketingu a následná reklamní kampaň na portálech Seznam.cz a Google.

Potravinářský řetězec Bala

Branding, Marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: 2001-2020

Branding, DTP příprava a produkce tiskovin, reklama

Pro potravinářský řetězec Bala připravujeme pravidelné letákové akce. Zajišťujeme všechny reklamní kampaně (Vánoce, Velikonoce, Léto, Grilujeme…), soutěže a věrnostní akce. Pro jejich privátní značku ČESKÁ CENA, navrhujme a po realizační stránce zajišťujeme ročně několik desítek nových obalů. Nejen z potravinářské kategorie, ale i drogerie a ostatní.

Iveco

Architektura, Marketing, Produkce a reklama, Průmyslový design
Rok realizace: 2015-2017

Výstavní expozice CZECH BUS 2015-2017

Pro společnost Iveco, která je mezinárodním lídrem ve vývoji, výrobě a servisu lehkých, středně těžkých a těžkých užitkových vozidel včetně autobusů jsme v letech 2015 – 2017 zajišťovali výstavní expozice na mezinárodním veletrhu CZECH BUS. Realizace spočívala od architektonického návrhu až po stavbu stánku včetně technického zajištění tiskové konference pro novináře a partnery.