MENU

C&COM Advertising s.r.o.

Jsme full servisová agentura s 25ti letou zkušeností v oblasti komunikace a marketingu. Zabýváme veškerými činnostmi od grafického designu, tvorbou webových stránek a aplikací, oslovováním zákazníků pomocí direct-mailů tištěných i elektronických, strategickými kampaněmi a v neposlední řadě brandingem produktů a služeb.

Packaging design, uvádění nový produktů a značek na trh, tvorba korporátní identity, mediální plánování, tvorba reklamních kampaní, tisková produkce, distribuce, tvorba webových stránek a online kampaní s využitím nástrojů marketingové automatizace a to jak pro lokální, tak pro mezinárodní B2B a B2C klienty.

Kontakt

Milan Pavlíček

Tel.: +420 602 456 464 E-mail: milan.pavlicek@ccom.cz Www: http://www.ccom.cz
Pařížská 13,
Praha 1 110 00

Reference

Vermico s.r.o.

Branding, Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Pro společnost Vermico s.r.o. naši grafici vytvořili logo produktu a vypracovali design celé řady výrobků Vermione. Následně jsme navrhli balení, etikety a POS materiály na prodejny. Naše online oddělení připravilo webové stránky s e-shopem. Nedílnou součástí naší spolupráce byla aktivní podpora v oblasti marketingu a následná reklamní kampaň na portálech Seznam.cz a Google.

Potravinářský řetězec Bala

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Pro potravinářský řetězec Bala připravujeme pravidelné letákové akce. Zajišťujeme všechny reklamní kampaně (Vánoce, Velikonoce, Léto, Grilujeme…), soutěže a věrnostní akce. Pro jejich privátní značku ČESKÁ CENA, navrhujme a po realizační stránce zajišťujeme ročně několik desítek nových obalů. Nejen z potravinářské kategorie, ale i drogerie a ostatní.

Iveco

Branding, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Pro společnost Iveco, která je mezinárodním lídrem ve vývoji, výrobě a servisu lehkých, středně těžkých a těžkých užitkových vozidel včetně autobusů jsme v letech 2015 – 2017 zajišťovali výstavní expozice na mezinárodním veletrhu CZECH BUS. Realizace spočívala od architektonického návrhu až po stavbu stánku včetně technického zajištění tiskové konference pro novináře a partnery.