MENU

Bold Interactive s.r.o.

Naším klientům nabízíme digitální full-servis s přesahem do tiskové tvorby. Specializujeme se na prvotřídní design a webové technologie. Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webů, informačních systémů, aplikací, vizuálních stylů reklamních kampaní, videospotů (TV, kino, internet), kreativní grafiky a propagačních her.

V posledních letech se zaměřujeme na nadstandardní webové prezentace pro malé a střední firmy, vývoj rozsáhlých online systémů a aplikací, správu digitální identity mj. nadnárodních firem a tvorbu animovaných 2D/3D TV spotů a dalších prezentačních videí. Baví nás netradiční možnosti v online prezentacích a jejich moderní řešení. Pracujeme na malých i velkých projektech a dokážeme poskytnout kompletní IT podporu, potřebnou pro efektivní rozvoj digitálního image firmy. Mezi klienty, na jejichž zakázkách jsme měli a máme možnost pracovat, patří například: Amazon, Siemens, Jacobs, Pickwick, Jack Daniels, Teva Pharmaceutical, Skype, Microsoft a další.

Kontakt

Daniel Blažek

Tel.: 604 271 039 E-mail: daniel@bold-interactive.com Www: http://www.bold-interactive.com
Jankovcova 2,
Praha 7

Názory klientů

Tvorba firemní identity a webové prezentace (od 2017 dále) S firmou Bold Interactive s.r.o. jsme navázali spolupráci za účelem tvorby naší webové identity a prezentace. Se spoluprací a výsledkem jsem byl velmi spokojen a díky tomu naše spolupráce pokračuje i na dalších online projektech.

Spectrum INX s.r.o.

Spolupráce na digitálních zakázkách (od 2016 dále) Společně s pracovníky z Bold Interactive pracujeme již více jak 2 roky na digitálních zakázkách z oblasti designu, programování a kreativní grafiky. Díky spolupráci jsme schopni vytvářet nadstandardní produkty, vždy jsme od firmy obdrželi potřebnou expertízu a vysokou kvalitu práce.

Ing. Martin Volf, Ph. D., jednatel OGMIO media s.r.o.

Tvorba webové prezentace a realitního systému (2017) S firmou Bold Interactive jsme spolupracovali na vývoji webové stránky a realitního systému TGRE. Během spolupráce zaměstnanci firmy prokázali hluboké znalosti online vývoje a designu, dodali nám profesionální podklady a během celého průběhu prací aktivně komunikovali k dosažení toho nejlepšího výsledku.

Jan Říha, jednatel TG Real Estate & Property s.r.o.

Reference

Průřez portfoliem

Animace, Branding, Ilustrace, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Průmyslový design

Průřez portfoliem našich prací různých velikostí z oblasti webdesignu, vývoje webů, animace, ilustrací, kreativní grafiky a brandingu.

Admatiq

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Zábavní software a 3D aplikace

Tvorba webové prezentace a online platformy Admatiq (www.admatiq.com) – Vybraná reference z oblasti webdesignu, tvorby webové prezentace a vývoje rozsáhlé online aplikace. Platforma se neustále rozšiřuje a vyvíjí.

Jacobs, Metaxa, Pickwick a L'or.

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Zábavní software a 3D aplikace

Správa oficiálních webových stránek pro Českou a Slovenskou republiku značek Jacobs, Metaxa, Pickwick a L’or.

www.kavajacobs.cz / www.kavajacobs.sk
www.metaxa.cz / www.metaxa.sk
www.pickwick.cz / www.pickwick.sk
www.kavalor.cz / www.kavalor.sk