MENU

bdXarchitekti

NÁVRHY MOBILIÁŘE, VÝSTAVNÍ STÁNKY, ÚPRAVY VEŘEJNÉHO PARTERU a jako většina také komplexní archi služby. – DŮLEŽITÉ je pro nás nabídnout klientovi VARIANTY, které ukáží různé možnosti pro další a podrobnější řešení problému. – KOMERČNÍ ROZBORY – POSOUZENÍ NEMOVITOSTÍ pro další rozhodování klienta (KOUPĚ, PRONÁJEM, REKONSTRUKCE).

Naše zaměření je veřejný parter, cyklistický mobiliář a drobné architektonické zpestření prostoru. Jsme partneři Asociace Cykloměst a nabízíme vlastní projekt bezpečnostního stojan na jízdní kola a distribuujeme amerického výrobce legendární série cyklistického mobiliáře. Komerčním klientům nabízíme kompletní služby, rozpory a posouzení nemovitostí za účelem koupě nemovitosti, pronájmu nebo další expance stávajících prostor, a to včetně dílčích analýz, rozborů územního plánu, finančních nákladů, atd.

Kontakt

Ing. arch. Zdeněk Vávra

Tel.: +420 724 505 067 E-mail: info@bdxarch.com Www: http://www.bdxarch.com
Zakšínská 608/10,
Praha 9-Střížkov

Reference

Škola v Úněticích

Architektura, Ilustrace

Jednoduchá skica, která vznikla při procházce okolo školy v Úněticích a její následná prezentace panu starostovi dala vzniknout lepšímu a přívětivějšímu vstupu do tamní školy. Od této malé změny nyní pokračujeme na projektu rekonstrukce celé školy…

Realizace stánku na veletrhu v Brně

Architektura, Ilustrace

Impulzem pro realizaci projektu bezpečnostního stojanu na jízdní kola bylo zadání od VŠCHT v Praze, kde je také tento projekt v provozu. Jedná se o solitérní prvek pro 10 jízdních kol a vidíme v takovém projektu příklad drobné užitkové architektury pro každodenní použití. Tímto jsme se dostali až k ASOCIACI PRO CYKLISTICKOU DOPRAVU, která se na nás obrátila s prosbou o pomoc při realizaci stánku na veletrh do Brna. Když si představím jakýkoliv veletrh, hned mě začnou bolet nohy z těch kilometrů nachozeních po výstavní hale. Proto bylo na místě Asociaci nabídnout koncept stánku, kde se lidé rádi budou zastavovat a posedávat, aby bylo jasně vidět, že ve městech lidé potřebuji místo, kde si mohou odpočinout a hodit řeč.

ARCHITEKTONICKÉ KONCEPTY A ANALÝZA ÚPRAV ORDINACÍ PRAKTICKÉHO LÉKAŘE YOUNG+CO NA VÍTĚZNÉM NÁMĚSTÍ 10

Architektura, Ilustrace

Klasickým příkladem této práce bylo zadání klienta, který potřeboval vědět, jestli má investovat (a kolik) do rekonstrukce stávající ordinace nebo spíše uvažovat hledání nového většího prostoru pro expanzi své ordinace.