MENU

ANT studio s.r.o.

Pomáháme prodávat online a to kompletně, kreativně a pod jednou střechou. V našem mraveništi najdete odborníky na weby, e-shopy, online marketing, ale i mravence na tvorbu brandů, fotek, videí a veškerého obsahu, který vám pomůže se lépe a moderně prezentovat.

Pomůžeme vám začít. Od samotného vytvoření značky přes její grafickou a komunikační podobu až po propagaci a online řešení. Nebo vám vylepšíme dosavadní prezentaci a zvedneme poptávky i zisk.

Přes 15 let navrhujeme, realizujeme a rozvíjíme online prezentace a marketingové strategie a baví nás, když jsou naše výsledky vidět.

Kontakt

Ing. Petr Vataha

Tel.: 733767111 E-mail: info@antstudio.cz Www: https://www.antstudio.cz/
Slovanská alej 2182/30, 326 00 Plzeň IČ: 29113229 DIČ: CZ29113229

Reference

Řeznické potřeby Herold

Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Pro řezníky od Herolda jsme zjednodušili proces objednávek a ušetřili jim spoustu času a práce. Povedlo se to díky novému e-shopu, který prošel redesignem, zásadní automatizací i řešením různých variant košíku nebo napojením na ERP ABRA. Heroldy následně rozvíjíme krok po kroku, staráme se o jejich dobrou propagaci a zaškolili jsme je do sociálních sítí. Tak, aby jim šla práce od ruky a co nejjednodušeji. Sami jsme si navíc vyzkoušeli projít fyzicky procesem objednávky od jejího přijetí přes balení po odeslání. Abychom věděli, co vše je potřeba řešit.

Autocentrum Jan Šmucler

Animace, Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama

Pro našeho dlouholetého klienta dobýváme online svět, budujeme lovebrand na sociálních sítích a staráme se o jeho propagaci napříč všemi kanály, které online marketing nabízí. Fotíme, natáčíme ŠmuclerTV, připravujeme obsah do online i offline reklamy, připravujeme PPC kampaně, zajišťujeme remarketing a zkrátka vše, co je aktuálně potřeba. A společně sledujeme čísla, která nám rostou před očima a klient se posouvá neustále kupředu.

DinoPark

Branding, Fotografie, Hudba, zvuk a video, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing, Produkce a reklama
Rok realizace: od 2018

Síť DinoParků působí po celém Česku a rozrůstá se i daleko za hranice. My se staráme o to, aby se jim hrnuli zákazníci z řad rodin, jednotlivců i škol. Díky kompletnímu online marketingu právě z našeho mraveniště nebo skrze řešení prodeje vstupenek přes internet. Aby se DinoParku lépe dařilo budovat povědomí o značce skrze merch, v současné době pracujeme na e-shopu právě pro prodej reklamních předmětů značky.

DYKENO

Branding, Fotografie, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Produkce a reklama
Rok realizace: 2019

Vytvořili jsme moderní korporátní identitu pro nově vznikající brand, který míří na zahraniční trh. Značka, která vzešla z dlouhodobě fungující tuzemské firmy, od nás dostala logo, grafický manuál, vizuální identitu, komunikační manuál a vše, co brand potřebuje, aby mohl prorazit. Spolupráce se navíc rozšířila o image fotky, které budou sloužit k online i offline propagaci a následuje práce na webu a katalogu. Podílíme se tak na kompletní tváři značky a jejím působení.