MENU

Allmedia4U s.r.o.

Jsme marketingová agentura, která nabízí kompletní škálu služeb. Máme specializované týmy, které se věnují práci i pro regionální společnosti.

Pracujeme pro klienty z různých oborů a různých velikostí. Máme zkušenosti s velkými státními organizacemi, mezinárodními korporacemi i se středně velkými a menšími firmami. Jsme součástí mezinárodní sítě GCPR Network, díky čemuž dokážeme klientům poskytnout služby s mezinárodním přesahem a lokálním know-how. Díky specializovaným týmům známe dobře regionální specifika, která obohacujeme o jedinečné znalosti a silné zázemí.

Od ostatních nás odlišují zkušenosti z různých odvětví byznysu, které nám umožňují vidět věci ve strategickém nadhledu. Naším přínosem není pouze navržení účinné komunikační kampaně či vytvoření fungujícího jednorázového řešení, ale možnost konzultovat s námi i obchodní či new business aktivity, které přesahují rámec marketingu.

V agentuře Allmedia4U máme redakční tým vytvářející profesionální reklamní a jiné texty. Zároveň spolupracujeme s IT odborníky, se kterými vytváříme pro naše klienty technologická řešení od mobilních aplikací až po virtuální realitu. V neposlední řadě je mezi námi kolega s uměleckým duchem, jehož výtvory slouží klientům k obchodním účelům.

Kontakt

Ondřej Hubatka

Tel.: +420608481702 E-mail: ondrej.hubatka@allmedia4u.cz Www: https://allmedia4u.cz/
Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7 IČ: 27621081 DIČ: CZ27621081

Názory klientů

Agentura Allmedia4U pro nás zajišťuje škálu aktivit digitálního marketingu, jako je influencer marketing nebo výkonnostní kampaně na Facebooku, Googlu a Skliku. Díky spolupráci se nám daří dlouhodobě navyšovat prodeje, a zároveň dbát na udržování efektivní návratnosti investic do reklamy.

Renata Kroupová (Oslo Skin Lab)

Agentura Allmedia4U nám pomohla zefektivnit naše výkonnostní kampaně. Díky tomu se nám povedlo navýšit množství zájemců o naše vozy a služby. Našli jsme tak partnera, na kterého se můžeme kdykoliv obrátit a se kterým vždy najdeme nejlepší řešení.

Jiří Toman (Toman Motors)

S agenturou Allmedia4U spolupracujeme již pět let, během kterých nám pomohla nejen vhodně uchopit naše komunikační aktivity, ale také významně posílit naši značku. Ceníme si profesionálního přístupu a flexibility celého týmu, na který se můžeme vždy spolehnout.

Martin Černý (GLS Česká republika)

Reference

Fotografie, grafika / Film, video / Hudba, zvuk

Fotografie, Hudba, zvuk a video

Každý měsíc vytváříme desítky profesionálních fotografií (často různých produktů), které klienti využívají na sociálních sítích, na plakátech, billboardech, v letácích, brožurách i různých online materiálech. Mezi tyto klienty patří značky jako BMW Motorrad, Království Tiende, Zdravel či Radalytica.

Máme i bohaté zkušenosti s natáčením produktových, HR i image videí pro klienty z různých zaměření byznysu. Dlouholetým klientem je Equa bank, kde produkujeme videa pro Equa bank rodinnou firmu roku. Dále natáčíme videa pro technologického klienta Radalytica či firmu Zdravel, která se pohybuje v segmentu zdravotnictví.

Práce s texty včetně vydavatelství

Public Relations
Rok realizace: 2019-2020

Agentura má bohatou historii na poli public relations. Jsme součástí druhé největší datové redakce projektu datové žurnalistky Česko v datech a Evropa v datech.
Měsíčně připravujeme desítky odborných i lifestyle textů pro celostátní i regionální média, pro letáky, brožury newslettery, sociální sítě i odborné texty a publikace. Texty připravujeme pro klienty: konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů, dTest, Česká lékárnická komora, Akzo Nobel (barvy Dulux, Luxor, Xyladecor) a mnoho dalších.

Informační a komunikační technologie

Mobilní aplikace, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2019-2020

Jsme moderní agentura a sledujeme poslední technologické trendy při současném respektu k metodám, které jsou tradiční, ale stále funkční a přínosné. Mezi poslední projekty patří mobilní aplikace pro výrobce potravina Bonavita.