MENU

Ak. arch. Pavel Škoda, Studio 1

Studio 1 působí v oblastech: architektura, produktový a grafický design, webdesign, multimédia. Poskytuje kompletní návrhy, projekty a realizace.

Kontakt

Ak. arch. Pavel Škoda

Tel.: +420602271354 E-mail: skoda@studio1.cz Www: http://www.studio1.cz
Na Kopánku 48, Kunice IČ: 16498534 DIČ: CZ6503142426

Názory klientů

Spolupráce s Pavlem Škodou na kompletní realizaci webových stránek a grafickém zpracování všech materiálů pro mezinárodní festival KoresponDance je dlouhodobě skvělá. Jsou respektovány všechny naše potřeby a požadavky a jsou zpracovány tak, aby výsledná podoba reprezentovala festival na mezinárodní úrovni. Kvalita práce je jednoduše na špičkové úrovni a doplněna perfektní reakční dobou, ochotou a flexibilitou. U realizace takového festivalu jako je KoresponDance se vždy dějí nenadálé věci, které je potřeba řešit z hodiny na hodinu a Pavel Škoda je stoprocentní i v těchto situacích.

Michaela Kessler, PR manager Festivalu KoresponDance

K projektu vývoje venkovního přenosného grilu – grilovací ohniště: jednalo se o designový návrh průmyslového designu pro objekt grilu včetně veškerých konstrukčních detailů. Spolupráce s architektem Ak.arch. Pavlem Škodou byla efektivní a se znalostí všech aspektů výroby a zohledňovala naše požadavky. Lze ji hodnotit výhradně pozitivně a míníme s ním nadále spolupracovat na dalších projektech.

Ing. Roman Mokoš, jednatel / managing director společnosti Metal Arsenal s.r.o.

„Jako investor a budoucí uživatel bytu jsem měl jasné zadání – vytvořit moderní interiér hodící se do staršího činžovního domu na Vinohradech, který by byl nejen stylově čistý, ale i praktický a příjemný k užívání. Přál jsem si také, aby v interiéru zůstal i nějaký odkaz na ráz a styl domu, kde se byt nachází, což se podařilo např. volbou parketových podlah. Důležité bylo využít, co nejvíce prostor bytu, což vedlo k nutnosti zakázkové výroby veškerého nábytku. S architektonickým návrhem, zapracováním připomínek i spoluprací při realizaci jsem byl velmi spokojen, stejně tak s výsledkem, který byl prověřen již několikaletým užíváním.“

Ing. Petr Kratochvíl, klient

Reference

Festival KoresponDance

Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2012-2020

Website, logo, kompletní grafický styl a předtisková příprava propagačních materiálů pro Mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance.

Projekt interiéru bytu V Praze-Vinohradech

Architektura

Realizovaný interiér je situován v nejvyšším podlaží rekonstruovaného sedmipodlažního nájemního domu z počátku 20. století v Praze. Výjimečné vlastnosti: výhled na panorama Prahy směrem k Petřínu. Koncepce: atypický autorský nábytek, maximální optické zvětšení prostoru pomocí dělících skříňových sestav, velkých posuvných dveří (sklo. plné desky), průběžná plocha podlahy skrz celý prostor. Setkávání klasického vinohradského činžovního bytu ze začátku minulého století se současným designem.

Venkovní přenosný gril

Průmyslový design
Rok realizace: 2018

Multifunkční venkovní gril pro soukromý i restaurační sektor. Topné médium je dřevo, potraviny k tepelné úpravě – primárně maso, zelenina a další potraviny.