MENU

AITOM Digital s.r.o.

Proč AITOM? Vyvíjíme customer-centered weby. Snažíme se poznat vaše zákazníky. Tvoříme weby, nabízíme komplexní online služby, od vstupních studií a analýz, přes tvorbu webů až po internetový marketing.

Postaráme se o vše: zanalyzujeme současný stav a potenciál, webové stránky vytvoříme a náš marketingový tým se postará o následnou propagaci: datovou analytiku, SEO, PPC reklamu (Google Ads, Sklik, Nákupy Google, YouTube…), reklamu na Facebooku nebo na LinkedIn apod.

Kontakt

Daniel Musil

Tel.: 778 712 370 E-mail: radbych@aitom.cz Www: https://www.aitom.cz/
AITOM Digital s.r.o.
Ohradní 1443/24b
140 00 Praha 4
IČ: 24171816 DIČ: CZ24171816

Názory klientů

U AITOMu nejvíce oceňujeme individuální přístup. Potřebovali jsme vybrat dodavatele, který hladce zvládne překlopit náš starý web na nový včetně 6 000 produktů. Šlo nám také o srozumitelné a uživatelsky promyšlené rozložení webu. AITOM zvládl obojí výborně. Díky detailní vstupní studii a schopnosti lidí z AITOMu zohlednit při tvorbě webu požadavky všech našich projektových manažerů jsme získali web, jaký jsme potřebovali.

Denisa Chudárková, Nowatron Elektronik, spol. s r. o.

Důvodem, proč jsme si vybrali AITOM, byla detailní vstupní studie. Při výběru dodavatele jsme měli obavu, abychom v našem týmu nemuseli projektu věnovat nadměrné množství času. Profesionální přístup AITOMu nám však umožnil vložit do nového webu vše podstatné pro nás i naše zákazníky, a zároveň se věnovat své práci. Komunikace byla rychlá a spolupráce byla nastavena systematicky. Vždy jsme věděli, co se právě tvoří, kdy to bude hotové a co se čeká od nás. Byli jsme velice spokojeni.

Michal Moštěk, TechSoft Engineering, spol. s r.o.

Hledali jsme silnou agenturu, která nám poskytne kompletní servis. Na spolupráci s AITOMem oceňuji perfektní vstupní studii a také skvělou komunikaci. Nadstandardní byl i zájem lidí z AITOMu osobně poznat, čím se zabýváme a jaké jsou naše služby. Navnímat, kdo jsme. To vše se promítlo do nového webu, se kterým jsme velice spokojeni.

Miroslav Jirčík, 3D FITNESS s.r.o.

Reference

BILLA Gusto Academy

Branding, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek
Rok realizace: 2020

Vytvořili jsme praktický web pro každého, kdo aspoň občas bere do ruky vařečku s přáním nasytit své blízké něčím dobrým.

Portál jsme vytvořili pro společnost BILLA a obsahuje jak aktuální blogové články, tak konkrétní recepty včetně surovin, které si můžete jedním klikem vložit do nákupního seznamu a poslat e-mailem nebo vytisknout.

Práce v Engel&Völkers

Branding, Marketing, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing
Rok realizace: 2019

Trh s luxusními nemovitostmi je velice náročný a uspět na něm znamená najít ty nejschopnější realitní makléře. Špičkové profesionály s výraznými obchodními schopnostmi a reprezentativním vystupováním.

Značka Engel&Völkers, prestižní brand na realitním trhu, se na nás s tímto úkolem obrátila. Navrhli jsme řešení, které se nám osvědčilo i u jiných klientů – speciální kariérní microsite.