MENU

Agentura CLIO

Specializujeme se na internetový marketing postavený na datech. Měříme na vašich webech a e-shopech všechno, co má smysl sledovat – a je toho hodně. Data jsou surovinou, kterou zpracujeme, přidáme své zkušenosti, dovednosti, teoretické znalosti a zdravý rozum. Z toho vyrábíme výkon vašeho webu. Abyste s námi vyhrávali. V závodu o klienta.

V čem jsme se dobří a kde se profilujeme: Business strategie. Kolik vůbec potřebujete do online marketingu investovat? Co vám to přinese? Jaká je návratnost? Ukážeme vám to na příkladech a na číslech. SEO. Zlepšíme vaši pozici ve výsledcích vyhledávání. Zákazníci vás uvidí mezi prvními. PPC. Nejzákladnější technika internetového marketingu není vůbec jednoduchá. V systémech jako AdWords či Sklik se musíte vyznat, znát jejich záludnosti a umět správné triky. My je umíme. Dovedeme na váš web přivést více zákazníků z vyhledávačů Google a Seznam, z reklamy na Facebooku, z YouTube. Známe specifika mobilní reklamy a umíme je využít. Umíme pracovat s retargetingem (oslovení lidí, kteří váš web už navštívili) včetně dynamického (s přesnou nabídkou zboží, které si tam prohlíželi). Srovnávače zboží. Zákazníci často hledají nejlepší nabídku pomocí systémů jako Heureka, Zboží.cz nebo Google Shopping. My je dovedeme z těchto srovnávačů nasměrovat na váš web. Sociální sítě. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a další sociální platformy jsou místem, kde uživatelé tráví nejvíce času. To znamená, že právě tam se je snaží oslovit úplně každý. Umíme zařídit, aby vaše nabídka či kampaň mezi tisíci jiných nezapadla. Dovedeme pro vás trvale provozovat vaše stránky na sociálních médiích a plnit je poutavým obsahem. Webová analytika. Základ naší práce je měřit a vyhodnocovat data o návštěvnosti stejně jako údaje o účinnosti kampaní. Umíme vám vysvětlit a ukázat vše potřebné, aby pro vás nebyl váš web a naše práce na něm tajemnou černou skříňkou. Použitelnost webu. Je váš web či e-shop pro návštěvníky příjemný? Srozumitelný? Ovládá se dobře z počítače, tabletu i mobilu? Poradí si s ním ti, kdo hůř vidí anebo ti, kdo mají nekvalitní připojení k internetu? To vše dovedeme otestovat a opravit. Copywriting. Chcete texty, které prodávají? Napíšeme je. Videospoty. Navrhneme a natočíme pro vás marketingové video, nasadíme ho na Facebook či YouTube.

Kontakt

Michal Tomáš

Tel.: 602208008 E-mail: michal.tomas@agenturaclio.cz Www: http://www.agenturaclio.cz
U Vlečky 49,
Poděbrady 29001

Reference

www.trezornadata.cz

Hudba, zvuk a video, Multimediální prezentace vč. webových stránek, Online marketing

Veškeré práce na tomto projektu pro klienta DataForce: jméno, logo, grafika, marketingová strategie, webové stránky, výroba videospotu, kampaň na twitteru a facebooku.

SUSE - kompletní tvorba directmail

Online marketing

067 - twitterová kampaň pro magazín 067

Online marketing